Slavnostní dorty

Slavnostní dorty připravujeme na objednávku.

Dorty na objednávku je nutné objednávat včas. Důvody podrobněji vysvětlujeme v informacích pro zákazníky zde. Důležité je vědět, že každý Váš dort je do velké míry originál. Potřebujeme mít tedy čas na objednání materiálu, upečení korpusu apod. Neméně důležitá je kapacita našich lednic. Vyrobit více dortů než se nám vejde do lednic určených pro hotové výrobky prostě nesmíme, vzhledem k hygienickým předpisům. Děkujeme tedy za pochopení. Termíny objednávání dortů je tedy třeba přizpůsobit jejich složitosti i množství. Běžné slavnostní dorty stačí objednávat týden předem. Netradiční dorty lépe dva týdny a zakázky velkého rozsahu, typu velkých svateb apod. se objednávají často i několik měsíců dopředu.

Cena dortů se pak odvíjí základně od  jeho hmotnosti a složitosti. Tu si lze orientačně určit na základě našeho ceníku. Je třeba mít však na paměti, že čím složitější dort, tím hůře se odhaduje jeho konečná hmotnost.

Dorty je nejlepší objednávat osobně v naší provozovně. 

Nově se však pokoušíme umožnit zákazníkům objednávat jednoduší dorty i telefonicky, nebo online. Vždy je však podmínkou pro přijetí zakázky zaplacení zálohy. Níže jsou v nabídce produktů dorty doporučené k online objednávání.

Slavnostní dorty

Ceník

Základní cena za kg - slavnostní dorty

350 Kč

Cena za kg svatebních dortů 

400 Kč

Cena za skládaný ovocný dort 

cena za kus

400 Kč

Třetí služba

Eos qui ratione voluptatem sequi

1600 Kč

Čtvrtá služba

Magnam aliquam quaerat voluptatem

2400 Kč

První služba

Dolores eos qui ratione voluptatem

400 Kč

Druhá služba

Commodi consequatur quis autem

800 Kč

Tisk fotografie na jedlý papír potravinářskými barvami za ks

max. velikost A4

1600 Kč

Papírový obalový materiál je vždy zdarma

igelitové tašky malá kč velká kč