KRÁSNÉ PROŽITÍ VELIKONOC

I LETOS PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENU NABÍDKU RUČNĚ VYRÁBĚNÝCH VELIKONOČNÍCH PERNÍČKŮ A ČOKOLÁD 

PRALINKY VE VOLNÉM PRODEJINová doba, nový web.

Nedá se nic dělat, pokrok nezastavíš. No pokrok? O tom by se  dalo diskutovat, ale to je tak asi jediné, co se s tím dá dělat.

Nezbývá než se smířit s tím, že naše ekonomické prostředí se výrazně změnilo a je nezbytné přizpůsobit mu marketingová pravidla.  Tedy pravidla prodeje zboží a nabídky zboží na trh.

Zdaleka ne za vše může covid, ale asi mnoho změn uspíšil. V našem sektoru je následkem především změna cenové politiky našich dodavatelů. Zase to má jasnější český název = zdražování. No a pokud jsou čím dál dražší vstupy, tak se budou muset také zdražovat výstupy. Tedy je zřejmě konec levných a zároveň kvalitních potravin, s tím se musíme pro budoucnost smířit.

Kvalitní cukrářské výrobky tak budou zdražovat, ať už je bude prodávat někdo z domova, z prodejny či v online obchodě. A když už má zákazník platit víc, tak si zaslouží alespoň lepší péči. Ona ta lepší péče sice také něco stojí, ale v tom zdražování zaviněném prudkým růstem cen surovin a energií, se to jaksi lépe ztratí.

Co tedy připravujeme nového.

- Nové stránky s moderním vzhledem a více informacemi

- Možnost objednávat některé základní dorty a výrobky online

- Možnost platit zálohu na objednávku převodem na účet a v budoucnu snad i přes platební bránu

- Možnost platby platebními kartami

- Online obchod s některými výrobky


Na tomto místě se sluší poděkovat všem našim věrným zákazníkům, kteří nám umožnili dosavadní rozvoj naší cukrářské výroby. 

Doufáme, že nám svou přízeň zachováte i v nadcházející složitější době, kdy se budeme muset všichni vypořádávat s nárůstem našich životních nákladů. 

Protože jak už říkávala moje babička, pravidelně při prohlížení mého školního vysvědčení: ¨Na hořké - sladké¨


Platební karty už bereme!

Jedna z věcí, kterou nám naši zákazníci často vyčítali, byla nemožnost platby kartou. Vedla nás k tomu celá řada skutečností a především snaha zbytečně nezdražovat naše výrobky.

Situace se však v poslední době výrazně změnila a placení kartou už se nepromítne do ceny výrobků v řádech procent, ale už jen do jednoho procenta. Vedle zdražování surovin na to má vliv také zlevnění poplatků, za platební terminál. Rozhodli jsme se tedy platební terminál pořídit, aby naše zákazníky placení tolik nebolelo.

Od 1. září 2021, je u nás tedy možné platit kartou.