Cukrárna Čtyřlístek

na hořké sladké

Get Adobe Flash player

Prodejna

Havlíčkova 705
Kraslice
35801

Svatební dort je naprosto nepostradatelnou součástí každé svatby. Měl by být víc, měl by být vlastně vyvrcholením celé svatební hostiny. Na svatebním dortu se nemá šetřit, ne pouze finančně, hlavně se nemá šetřit časem a úsilím na jeho výběr.

Ideálním řešením je navštívit v dostatečném časovém předstihu zkušenou cukrářku, která Vám s výběrem dortu poradí. Poptáváte-li něco skutečně speciálního, měla by zručná cukrářka dokázat i nakreslit návrh svatebního dortu, tak aby jste si dokázali udělat představu.

U nás si můžete vybírat z velké nabídky dortů, které již byly realizované. Můžete si však nechat sestavit i svůj dort na zakázku. Nejenom vzhledově, ale i chuťově.

Naše zkušená cukrářka, realizovala již stovky svatebních dortů, mnohé z nich putovaly i na mediálně velice sledované svatby nejrůzněších celebrit. Dovoluji si tvrdit, že nikdy neudělaly ostudu.

Nabízíme i službu, sestavení dortu přímo v místě svatební hostiny. Dorty i sebešetrnější dopravou velice trpí. Pokud dort dopravujete jen v místě, tak většinou nemusí být problém. Pokud Váš dort putuje desítky kilometrů po našich rozbitých silnicích, pak výsledek může být často velice pokažen. I s tímto problémem Vám umíme pomoci. Nejlepšího efektu dosáhnete, když zkušená cukrářka aranžuje dort přímo na místě hostiny.

Navštivte naši cukrárnu a uvidíte, že skutečně kvalitní a krásný svatební dort, je pro Vás mnohem dostupnější než kdykoliv dříve.