Cukrárna Čtyřlístek

na hořké sladké

Get Adobe Flash player

Novinky

Pro objednávky volejte 602 678 706

Prodejna

Havlíčkova 705
Kraslice
35801

V roce 2013 jsme dokončili budování nové cukrářské výrobny v Kraslicích. Naší snahou je nabídnout především obyvatelům a náštěvníkům tohoto krásného města, kvalitní a čerstvé cukrářské výrobky. Vzhledem k tomu. že každý slavnostní dort dlouhou dopravou značně trpí, věříme, že oceníte možnost objednat si kvalitní svatební, narozeninové či jiné dorty přímo ve Vašem bydlišti.

Vedle toho však také nabízíme službu sestavení slavnostního dortu přímo v místě oslavy. Nemusíte se tak bát, že Váš dort na cestách utrpí na kráse.

Dále chceme nabízet celou řadu tradičních i méně tradičních cukrářských výrobků. Naši zákazníci se mohou těšit na výroky z čokolády a také medovníkářské zboží. Naše nabídka tak bude také obsahovat trvanlivější výrobky, které můžete využít například jako dárky či suvenýry.

Vybudování cukrárny je v současnosti velice náročným projektem. Začali jsme tedy s určitou rozvahou. Do budoucna má však naše výrobna značnou kapacitní rezervu. Bude tedy záležet zejména na zájmu našich zákazníků, jak rychle budeme rozšiřovat naši nabídku o další služby a výrobky.